По двору ходило 6 гусей. доних тихо підкрався кіт скількки лапок у кота і гусей разом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 6*2=12(л)-у гусей лапок                                                                   2) 12+4=16(л)- вместе                                                                                                       Ответ:У кота и гусей 16 лапок вместе