Побудуйте графік функції у=(х-2)²-1користуючись графіком, знайдіть:1)нулі функції 2)при яких значеннях аргумента функція набуває від'ємних значень 3) проміжок зростання та спадання (якщо можна,т о С малюнком графіка цієї функці...

Побудуйте графік функції у=(х-2)²-1 користуючись графіком, знайдіть: 1)нулі функції 2)при яких значеннях аргумента функція набуває від'ємних значень 3) проміжок зростання та спадання (якщо можна,т о С малюнком графіка цієї функції) ДЯКУЮ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот график функции нарисован. Корни функции - х1=1 и х2=3 Остальное - самостоятельно.