Подайте характеристику речення. Визначте усі члени речення, вказавши частини мови, якими вони виражені. Кожний талановитий поет збагачує поему новими рисами, індівідуальним стилем.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожний - займенник, означення; талановитий - прикметник, означення; поет - іменник, підмет; збагачує - дієслово, присудок; поему - іменник, додаток; новими - прикметник, означення; рисами - іменник, додаток; індивідуальним - прикметник, означення; стилем - іменник, додаток.