Подбери правильную реплику.1.How old are you?---------.2.What's this?---------.3.What's your favourite food?-------.4.Where's your Mummy?---------.a) It's a chair. b) She's in the kitchen. c) I'm 8. d) Ice cream,yummy 2 класс

Гость
1. C 2. A 3. D 4. B__________
Гость
1. с), 2. а) 3. d 4. b)