Подскажите как будет на казахском. В астане мы ходили в аквапарк и выступали на конкурсе. Это очень большой город ,с огромными возможностями.Он вырос среди степи...и я горжусь столицей Казахстана

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Транслитерировать қалай қазақ болуы мені айтып. Астанада, біз аквапарк барып, конкурсқа болды. Бұл Ogre бар, өте үлкен қала болып табылады , үлкен мүмкіндіктермен. Астана қазақстанның ортасында орналасқан. мен қазақстанның елордасы мақтаныш етемін