Подскажите пожалуйста разбор слов тауельсыз,нурсултан на казахском языке и еще быздын!!!!пожалуйста !!!буду ждать...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тәуелсіз - 8 әріп 8 дыбыс 4 буын - Тә-у-ель-сіз т - дауыссыз қатаң ә - дауысты жінішке езулік у - дауыссыз үнді е- дауысты жінішке езулік л - дыуыссыз үнді с - дауыссыз қатаң і- дауысты жінішке езулік з-дауыссыз ұяң Солай сияқты) даусты дыбыстардің ашық-қысан класификациясы бар - мен ұмытпаймың=)))