Подумай, про що ви з подругою(другом) могли б розмовляти під час прогулянки вихідн?

Подумай, про що ви з подругою(другом) могли б розмовляти під час прогулянки вихідн??м днем.Склади і запиши ваш уявний діалог.Будь ласка, мені діалог з подругою!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Оленко! - І тобі привіт, Катю! - Звідки це ти прямуєш? - Ходила на гурток. - І що ви там робите? - Ми там робимо багато цікавого: ліпимо, малюємо, вишиваємо бісером, робимо різні листівки... - Ого... Як це цікаво! А скільки разів у тиждень ти ходиш на заняття? - Три рази на тиждень. - А можна і мені піти? - Так, звичайно, там всім раді. - То коли наступне заняття? - У наступний понеділок. - Давай підемо разом? - Так, буду чекати тебе біля під'їзду о 12.00