Полічи, скільки спутників планет у переліку: Сатурн, Плутон, Місяць, Церера, Уран, Ерида, Макемаке, Меркурій, Фобос. Зауваж, що крім супутників у переліку небесних тіл є великі та карликові планети Сонячної системи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сатурн, Уран, Меркурий - планеты. Плутон, Церера, Эрида, Макемаке - карликовые планеты. Луна и Фобос - спутнику. Правильный ответ: три планеты.