Помагите пожалуста прочитать на русском a collection of books at home, a man of great wisdom, a variety of purposes ,l have to confess, in conclusion, information on about, it provet to be , mass media, on lnternet site, on th...

Помагите пожалуста прочитать на русском a collection of books at home, a man of great wisdom, a variety of purposes ,l have to confess, in conclusion, information on about, it provet to be , mass media, on lnternet site, on the lnternet ,something is difficult to find.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А коллектон оф буукс ат хом,а ман оф грет висдом а варейти оф пурпопс ай хав ту конфесс ин конслусион информатион он абаот ит провет ту би масс медиа он интернет сайт он зе интернет сометинг ис диффикт ту файнд Вот так???