ПОМОГИТЕ АНГЛИЙСКИЙ ЛЮЛИ КТТ НИБУДЬ Я НЕ ШАРЮ..... поставлю лучший ответ мне надо скоро в школу люди помогите
Гость
-Hey. How are you? I have great news for you!
-Hey! Everything is fine. What's the news?
-I finally finished collecting money, we can go on a trip!
-It's great! I collect things?
-Oh sure! I'll go too. Tomorrow morning we go!
- See you!
-See you!