ПОМОГИТЕ ГРЁБАННЫЙ АНГЛИЙСКИЙ ХЕЛИ ЛЮДИИИ я в нём не шарюю

Гость
B) 2. probably won't like. 3. probably won't have. 4. 'll probably win. 5. 'll probably study C) 2. might not like it. 3. might bite us. 4. might rain. 5. might crash.