Помогите написал по образцу. Письмо другу по переписке про спорт каким он занимается. Он занимается плаваньем. Задание № 7

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear  friend. I'm looking for a sporty penfriend. I like football and hockey   . I'm quite good at swimming and I have  practice for swimming twice a week. My favorite team is Spartak. I also like Lokomotive. I don't mind watching sports at the weekend but I prefer playing them. What about you? Write back to me soon.  All the best, ......