Помогите написать историю по английскому,9 класс,желательно с несколькими временами ,даю 90 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Какая тема у истории?
Гость
Hello! My name is... I want to tell you how i chose the professoin. When i was small i really wanted to be become a doctor. I liked this profession that doctors help people. Bur when i grew up i wanted to become a pilot. I really like to fly. And so , when i decided that i would be a pilot.