ПОМОГИТЕ !!! НАПИШИТЕ КАК ПРОИЗНОСИТСЯ РУССКИМИ БУКВАМИ . ПОЖАЛУЙСТА !!!A kitten and a puppy. On Monday we met, On Tuesday we ate, On Wednesday we walked, On Thursday we talked, On Friday we danced, On Saturday we laughed, On S...

ПОМОГИТЕ !!! НАПИШИТЕ КАК ПРОИЗНОСИТСЯ РУССКИМИ БУКВАМИ . ПОЖАЛУЙСТА !!!A kitten and a puppy. On Monday we met, On Tuesday we ate, On Wednesday we walked, On Thursday we talked, On Friday we danced, On Saturday we laughed, On Sunday we dreamed about Monday
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
э китен энд э папи.Он мандэй уи мит,он тьюсдэй уи эйт,он уенсдэй уи уолкд,он серсдэй уи толкт,он фрайдэй уи дэнст,он сатудэй уи лафт, он сандэй уи дримд абаут мандэй.                                                                           произношение,конечно не совсем такое,но многих звуков на клавиатуре нет.