ПОМОГИТЕ! Нужно написать на английском языке,письмо грамотно 3-5 предложении. Про свою проблему,проблему любую!! 15 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Mary, Here I want you to tell you about my life and about a some problem that have happened recently. I've lost my favourite toy and I can't find it nowere. I'm so apset about it. I belive that posters that my parents helped me to stick around the town will help me. And tht somebody will find my little bear. Well, I hope so. You are welcome! =)