Помогите очень срочно:i am going to go to the cinema He She You НАДО СДЕЛАТЬ ТАК ЧТОБЫ ЭТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПОДХОДИЛО К СЛОВАМ НИЖЕ !!!!!

Гость
He is going... She is going... You are going...
Гость
he is going to go to the cinema. she is going to go to the cinema. you are going to go to the cinema.