Помогите ответить на английском языке: 1. Ви коли-небудь читаєте газети? 2. Які газети ви любите читати? 3. Які теми вони охоплюють? 4. Які речі в ці газети привертають увагу читачів більше: реклами або статей? 5. Ви коли-небуд...

Помогите ответить на английском языке: 1. Ви коли-небудь читаєте газети? 2. Які газети ви любите читати? 3. Які теми вони охоплюють? 4. Які речі в ці газети привертають увагу читачів більше: реклами або статей? 5. Ви коли-небудь пробували свої сили в редагуванні газети? 6. Хіба редактор повинен знати все, що публікується в газеті?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ви коли-небудь читаєте газети? No, I do not. 2. Які газети ви любите читати? None. 3. Які теми вони охоплюють? I don't know. 4. Які речі в ці газети привертають увагу читачів більше: реклами або статей? I don't know. 5. Ви коли-небудь пробували свої сили в редагуванні газети? No, never. 6. Хіба редактор повинен знати все, що публікується в газеті? It is hard to say.