Помогите ответить на вопросы 1)Үш достың бөлек органдары дұрыс па? 2)Аңғарбай велосипедті қалай айдап жүрді? Сипаттап беріңдер. 3)Оңғарбай немен ойнады? 4)Қауынбай екі досын өзіне қалай қанатты? 5)Ол қандай ін айтты? 6)Үш кейіп...

Помогите ответить на вопросы 1)Үш достың бөлек органдары дұрыс па? 2)Аңғарбай велосипедті қалай айдап жүрді? Сипаттап беріңдер. 3)Оңғарбай немен ойнады? 4)Қауынбай екі досын өзіне қалай қанатты? 5)Ол қандай ін айтты? 6)Үш кейіпкердің қандай іске бейімделіп бар екен? 7)Мақтаншақтық қандай мінез?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Откуда мы знаем! Это надо с книжки читать потом отвечать на вопросы! Хотябы книжку сфотали бы и отправили бы! Тут написано Аңғарбай велосепедті қалай айдап жүрді ?! ( Ангарбай как катался на велосепеде ?!) Это с книжки надо читать! А то бы помогла!