Помогите ответьте на вопросы развёрнутом виде 1You are never late, are you? 2You have not got a pet ,have you? 3 You can not ski, can you? 4You don not like milk, do you? 5You do not like sweets, do you? 6You have not got frien...

Помогите ответьте на вопросы развёрнутом виде 1You are never late, are you? 2You have not got a pet ,have you? 3 You can not ski, can you? 4You don not like milk, do you? 5You do not like sweets, do you? 6You have not got friends, have you?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 I'm never late, I'm always on(in) time. 2 I haven't got any pet. 3 I can ski very well. 4 I don't like milk at all. - я совершенно не люблю молоко 5 I like sweets a lot. 6 I have many friends.