Помогите перевести сочинение на казахский язык Этим летом горах я любовался красотой природы, На озёрах ловил рыбу, с друзьями гуляли по городу. Это лето было очень веселое и красочное, и я хочу чтобы оно повторилось.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осы жазда, таулар, көлдер Мен табиғат сұлулығын таңғалып қаланың айналасында жүріп достарыңызбен балық аулау болды. Осы жазда өте көңілді және түрлі-түсті болды, және менің ойымша, бұл қайтадан орын келеді.