Помогите пожалуйста!!!! Два мотоциклісти виїхали назустріч один одному з пунктів

Помогите пожалуйста!!!! Два мотоциклісти виїхали назустріч один одному з пунктівА і В. Швидкість першого 43км/год, а другого - 47км/год. Яка відстань буде між ними через 2 години, якщо відстань між пунктами дорівнює 360км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 43 + 47 = 90 ( км год) швидкiсть зближення. 2)90 * 2 = 180 (км) проїдуть через 2 години 3) 360 - 180 = 180 ( км ) вiдстань мiж пунктами через 2 години Вiдповiдь : Вiдстань мiж пунктами через 2 години 180 км