Помогите пожалуйста!!!! Это очень надо!5 номер. Можно полностью все 4 предложения? Об

Помогите пожалуйста!!!! Это очень надо!5 номер. Можно полностью все 4 предложения? Образец не считается
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When i was 10 years old, i used to go fishing with my grandfather. I used to ride bicycle with my best friend Tom, when i was 10 years old. I didn't use to go to museums when i was 10 years old. i didn't use to help my mom with cooking when i was 10 years old.