Помогите пожалуйста мне написать о моём хобби. Моё хобби спорт про плавание пред?

Помогите пожалуйста мне написать о моём хобби. Моё хобби спорт про плавание пред??ожение даны только осталось вставить My hobby is... I like... I can... my hobby is very interesting because... l think... is very popular... I am sure my hobby срочно помогите пожалуйста очень срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My hobby is swimming.I like it is very much.I can svim very vell.My hobby is very interested because It is a common sport, always have someone to compete.I think swimming is popular hobby.Im sure my hobby give me a lot of in life.