Помогите пожалуйста, номер 3 ! Мне оочень срочно! Даю 10 баллов! Кто ответит, тому пос

Помогите пожалуйста, номер 3 ! Мне оочень срочно! Даю 10 баллов! Кто ответит, тому поставлю "спасибо" во всех ответах(:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The whole family likes sunny days in Brighton- The whole family will relax on the beach. Clare and Laura think that Brighton's parks are fantastic- They will take walks in the park. Jay keeps a turtle- He will visit the Brighton's Sea Life Center. Steve Douglas is a good sportsman- He will compete in water sports. Elaine Douglas likes music- He will watch a musical performance in Brighton Dome