Помогите пожалуйста вставить правильный ответ. 1 Mary.... at seven oclock yesterdey. A get up B got C gets up

Помогите пожалуйста вставить правильный ответ. 1 Mary.... at seven oclock yesterdey. A get up B got C gets up2. She.... her breakfast at half past seven yesterday. A.has B.have C.had 3. The girl ....to school at eight oclock yesterday. A.went B.go C.goes 4. Mary ... home at half past two yesterday. A.comes B.came C.come
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. got 2. had 3. went 4. came