Помогите, пожалуйста 1. Холестерин - це сполука, яка а) не синтезується клітинами печінки б) не надходить разом із їжею в) не є шкідливою навіть у великій кількості 2. Поверхню плодів сливи вкривають : а) воски б) стероїди в) ...

Помогите, пожалуйста 1. Холестерин - це сполука, яка а) не синтезується клітинами печінки б) не надходить разом із їжею в) не є шкідливою навіть у великій кількості 2. Поверхню плодів сливи вкривають : а) воски б) стероїди в) жири) 3. До біологічно активних речовин належать: а) білки б) вуглеводи в) ферменти
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - а 2 - б 3 - а Я не уверена особенно во 2