ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Bob can't do these things now. write what he will be able to do when he is older. 1) Bob can't fly a plane now but........ 2) Bob can't go to university now but........

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Bob can't do these things now. write what he will be able to do when he is older. 1) Bob can't fly a plane now but........ 2) Bob can't go to university now but..... 3) Bob can't work on the computer now but.... 4)Bob can't have a bank card now but....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Боб не может летать на самолете сейчас, но ........ 2 ) Боб не может поступить в университет сейчас, но ..... 3 ) Боб не может работать на компьютере сейчас, но .... 4 ) Боб не может иметь банковскую карту сейчас, но ..