Помогите пожалуйста I’m going on holiday next week and I’m very happy. I’m going to travel to Portugal and I’m going to swim and sit on tfe deach all bay. What about you? Where are you going to go on holiday? What are you going...

Помогите пожалуйста I’m going on holiday next week and I’m very happy. I’m going to travel to Portugal and I’m going to swim and sit on tfe deach all bay. What about you? Where are you going to go on holiday? What are you going to do? Carla I’m very happy too! I’m going to go on holiday ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… . I’m going……………………………………………………………………………………………. And I’m …………………………………………………………………………………………….. Love,…………..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I’m very happy too! I’m going to go on holiday next month too! I’m going to travel to France! And I’m see Elfivay Tower and eat croissants. Love,(тут пишешь свое имя)