Помогите пожалуйста написать ответ письму в рамочке. Поооожжжаааллуууйййссттааааа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi Natalie, My house is in the country, it small also has a small garden. When I was small I liked to play in this garden with the friend Mischa. The house has the hall, a drawing room, two bedrooms, two bathtubs and kitchen. My house lovely outside and very cozy inside. Best  wishes, Nikita.