Помогите пожалуйста написать соченение на тему Юность жизни моей .пожалуйста срочно нужно (можно использовать стихотворения ,юность мамы,папы,юность паэтов)пожалуйста как можно больше напишите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юність, це саме кращо що є у нашому житті. У ті час ми переживаємо бурхливі емоції, які можливо ніколи не переживемо як колись. Дорослі завжди кажуть, що хотіли б повернутися у старі часи. Тому що кажуть що у ті юні часи було краще, тобі була перша любов, люди були добрішими, самі дорослі були колись іншими. Люби у цю пору ставляться один до одного з відкритим серце (з самими найщирішими почуттями). Тому що коли ти молодий, ти не перймаєшся про майбутє, як прогудувати сім"ю, як заробити тяжкою пацьою гроші. Тоді нас усіх думали батьки (бабусі, мами, тати,дідусі). Як нас одіти що нам дати, і уся таке і ти нічим не перймався. А тепер ти мусиш усім перейматися. Головне, не жалкувати про минуле та вірити у краще майбутнє.