Помогите пожалуйста, напишите как будет произноситься на русском. winter is snowy, winter is frosty. the ground is white all day and all night. this is the season when children can ski, play snowballs and dance round the new ye...

Помогите пожалуйста, напишите как будет произноситься на русском. winter is snowy, winter is frosty. the ground is white all day and all night. this is the season when children can ski, play snowballs and dance round the new year tree.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вИнта из снОуви вИнта из фрОсти зэ грАунд из вайт ол дэй энд ол найт Зыс из зэ сИзон Вэн чИлдрен кэн ски плэй снОуболс энд данс рАунд зэ нью еа три