Помогите пожалуйста , нужно вставить слова. За напрямок струму в електричному колі приймають ______ , у якому рухалися б по колу частинки , що мають _________ заряд , тобто напрямок від ________ полюса джерела струму до _______...

Помогите пожалуйста , нужно вставить слова. За напрямок струму в електричному колі приймають ______ , у якому рухалися б по колу частинки , що мають _________ заряд , тобто напрямок від ________ полюса джерела струму до _________ .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за напрям електричного стуму прийнято напрям від позитивного полюсу джерела струму до негативного полюсу джерела струму )))