ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО!!!!!! Написать протест к любой из субкультур(goths,rappers,bikers,skinheads...)Dear Sirs,I am writing to protest against  _______  who___________________________________.__________________________...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО!!!!!! Написать протест к любой из субкультур(goths,rappers,bikers,skinheads...) Dear Sirs, I am writing to protest against  _______  who___________________________________. ______________________________________________. There ______________________________ According to_________________________ I request that the matter be investigated immediately.