ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Опишите действительно чудесный день, когда вы провели за городом. Упомяните следующее, какая была погода, как выглядело это место; Где вы были и что вы делали; Почему ты помнишь день.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I remember a wonderful day when I was out in the country, it was beautiful, clear weather, nature and birds chirping. I often went to the forest thicket. There I tried to find firewood for the evening fireplace. This day I remember very bright impressions.