Помогите пожалуйста перевести.Katya:Hello,boys!Dima:Hi,Katya! Jim,youiook veryhappy today.Jim: Do I? Well,I think it"s because of Barbara.I"ve got a letter From her.Dima: Oh, that"s great! Barbara was our favourite English teac...

Помогите пожалуйста перевести. Katya:Hello,boys! Dima:Hi,Katya! Jim,youiook veryhappy today. Jim: Do I? Well,I think it"s because of Barbara.I"ve got a letter From her. Dima: Oh, that"s great! Barbara was our favourite English teacher! She taught us English last year. What does she say in letter? Jim:I"ve no idea, actually! I didn"t want to open it and read it by myself,you see. Let"s do it together. Katya: Do you want me to read it aloud? Jim: Yes,please,of course! Dima: Hurry up,then!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Катя: привет мальчики ! Дима: привет катя! Джим ты сегодня очень веселый. Джим: я? Ну я думаю это из за Барбары . Я получил письмо от нее. Дима: Ого это замечательно! Барбара была нашим любимым учителем по английскому. Она учила нас английскому в прошлом году.что она сказала в письме ? Джим: я даже не знаю на самом деле! Я не открывал и не читал письмо . Давай сделаем это вместе . Катя: хотите я прочитаю сообщение в слух Джим: да конечно Дима : тогда давай скорей