Помогите пожалуйста подобрать вопросы в паст сим пл к этому предложению Ben deaned teethin bathroom hours ago

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Did Ben dean teethin bathroom hours ago? 2.When did Ben dean teethin bathroom? 3.Did Ben deaned teethin bathroom or toilet hours ago? 4.Who did dean teethin bathroom hours ago? 5.Ben deaned teethin bathroom hours ago,didnt he?