Помогите пожалуйста порівняти промисловість Великобританії та Франції за створеним самостійно планом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В великобританіні дуже розвинута економіка до недавнього часу Фунт Стерлінга була найдорощою валютоюпоки Кітайці не обігнали їх а в Франції дуже розвинута галузьнаринку це одяг французький одяг славиться тим що його якість одна з найкращих усвіті і французькі модельєри є одними з найкращих у світі