Помогите, пожалуйста, прочитать песенку a*m a horse! a*m a horse! and i can jump? of course! look at me! look at me! a*m a cat! a*m a cat! and i can climb like that! look at me! look at me! a*m a fish! a*m a fish! and i...

Помогите, пожалуйста, прочитать песенку a*m a horse! a*m a horse! and i can jump? of course! look at me! look at me! a*m a cat! a*m a cat! and i can climb like that! look at me! look at me! a*m a fish! a*m a fish! and i can swim, splish, splish! look at me! look at me! a*m a chimp! a*m a chimp! and i can climb and swing! look at me! look at me! русскими буквами, спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай эм э хорс! Ай эм э хорс! Энд ай кэн джамп? оф корс! Лук эт ми! Лук эт ми! Ай эм э кэт! Ай эм э кэт! Энд ай кэн климб лайк зэт! Лук эт ми! Лук эт ми! Ай эм э фиш! Ай эм э Фиш! Энд ай кэн свим, сплиш, сплиш! Лук эт ми! Лук эт ми! Ай эм э чимп! Ай эм э чимп! Энд ай кэн климб энд свинг! Лук эт ми! Лук эт ми!
Гость
я лошадка я лошадка я умею прыгать конечно посмотри на меня посмотри на меняя я кошка я кошка я умею прыгать мне нравится это посмотри на меня (2раза (так или нет ?)