Помогите пожалуйста Put the correct words together to make a new world. 1) flim. work 2) child. looking 3) gun. surfing 4) wind. hood 4) up. cat 5) news. star 6) good. ...

Помогите пожалуйста Put the correct words together to make a new world. 1) flim. work 2) child. looking 3) gun. surfing 4) wind. hood 4) up. cat 5) news. star 6) good. stairs 7) wild. paper 8) fire. Powder
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Childhood, upstairs, newspaper, firework, good-looking, windsurfing, gunpowder, filmstar, wild cat