Помогите пожалуйста сделать на английском проект: My hobby (мое хобби это футбол, компьютерные игры), Огромное спасибо! ПОЖАЛУЙСТА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
i have 2 hobbies. My hobby is plaing football. i like it very much. i play footbal ? years. We were on different championships. And the second hobby is playing computere games. I like it very much. I have got a lot of computere games. and i play computere games every day. i watch when new games will be released for sale, and then immidiately buy them