Помогите пожалуйста составить диалог на казахском языке (желательно с переводом) на тему:Сауда орталыгында. Прошу!!! Очень срочно нужно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сəлем, Жанар! - Сəлем, қалың қалай? Көп уақыт өтті өзгеріп кетіпсін! - Рахмет, жақсы. Сені осы жерде кездестіретінімді білмеппін! А дальше прости, фантазии нету (