Помогите пожалуйста вставить в текст нужные слова по картинкам из квадратов. спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Linda has got long curly hair, long eyelashes and plump lips Tommy and Billy are babies. Their cheeks are full and they have no teeth Mr Brown isn't very handsome. He's got shaggy eyebrows and hollow cheeks Jack is a tall boy. His legs and arms are long Sally and Vicky are young women but they are stout