Помогите пожалуйста write about yourself. Use the ideas. 1) ( samething you did on Saturday evening)--------------- 2) (something you have not done today-------------- 3) (something you have not done today) ------------------ ...

Помогите пожалуйста write about yourself. Use the ideas. 1) ( samething you did on Saturday evening)--------------- 2) (something you have not done today-------------- 3) (something you have not done today) ------------------ 4) (something you didn't do on Saturday evening)---------
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
On Saturday evening I read an interesting book and watched TV. Today I haven't cleaned my room and my mother was upset. I forgot to feed my dog on Saturday evening.