Помогите пожалуйста!!! You have received a letter from your English-speaking pen friend, Ben. Write him a letter and answer his 3 questions. Write 100–120 words. Remember the rules of letter writing. … I am very busy now pr...

Помогите пожалуйста!!! You have received a letter from your English-speaking pen friend, Ben. Write him a letter and answer his 3 questions. Write 100–120 words. Remember the rules of letter writing. … I am very busy now preparing for my exams but yesterday I went to the cinema with my friends. We saw a new film about Sherlock Holmes. You’ve probably seen it too. … What kinds of films do you like? Where do you prefer watching films – in the cinema or at home and why? What would you make a film about if you had a chance?…
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я очень занята сегодня готовиться к экзаменам , но вчера я ходила с моими друзьями в кино .Мы смотрели новый филь про Ш. Хомса. Какого вида фильмы теьн нравятся ? Где ты смотришь фильм - в кинотеатре или дома почему ? ДАЛЬШЕ Я НЕ ПОНЯЛА Я ПРОСТО ПЕРЕВОД СДЕЛАЛА И ТЫ ДОЛЖНА ОТВЕТЬ НА 3 ЭТИ ВОПРОСА