Помогите пожалуйста!дам 15 балов!Змінивши один приголосний звук на інший,перетвори свійську тварину,що відрізняється впертістю,у птаха.Заранее спасибо!

Помогите пожалуйста! дам 15 балов! Змінивши один приголосний звук на інший,перетвори свійську тварину,що відрізняється впертістю,у птаха. Заранее спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
осел - орел ...............
Гость
Змінивши приголосний "с" на "р" ми получимо нове слово. Тобто слово "осел" перетворюється у слово "орел". "Осел" - "Орел"Надеюсь, что помог Вам