Помогите прошу если можно посеорее заранее спасибо и составьте с любым словом пре

Помогите прошу если можно посеорее заранее спасибо и составьте с любым словом предложение
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жүлде, жүлдегер, жеңіс, жанкүйер, жаңалық, жігер,жаттығу. Айжан би жарысына қатысып , жүлдегер атанды. Таңертеңгілік жаттығулар адам денсаулығына пайдалы. Бүгін теледидардан  жаңалық көп көрсетті. Диас  " Қайрат" футбол клубына жанкүйер.