Помогите прошу по каз.яз. очень надо дам 23 балла номер 6 за 7 класс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін мен мектептен келіп анама көмектестім. Болған соң менде өте көп бос уақыт болды мен ол кезде әуен тыңдадым. Мен кей кездері әуеннен жалығып кетем, сол кезде мен дисктерді жинаймын. Кейде теледидардан 《Сам әлемі》телеарнасын көремін.Себебі: мен оз бос уақытымды көбінесе әуенге жұмсаймын.