Помогите решить З двох станцій відстань між якими дорівнює 360 км одночасно назустріч один одному два поїзди .Швидкість одного з них на 10 км/год менша від швидкості другого . Знайдіть швидкість кожного поїзда якщо вони зустріл...

Помогите решить З двох станцій відстань між якими дорівнює 360 км одночасно назустріч один одному два поїзди .Швидкість одного з них на 10 км/год менша від швидкості другого . Знайдіть швидкість кожного поїзда якщо вони зустрілись через 2.4 год після початку руху
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I поезд: V₁= х км/год II поезд: V₂= (х-10) км/год t ×(V₁+V₂) =S 2,4 × (х+ х-10) = 360 4,8х - 24=360 4,8х  =360 +24  4,8х= 384 х=384 : 4,8 х=80   км/год  -   V₁   80-10= 70  км/год  -V₂