Помогите решить задачу Пасажирський літак першого дня був у польоті 5 год, а другого - 8 год, причому летів увесь час з однаковою швидкістю. За перший день він пролетів на 1620 км менше, ніж за другий. Яку відстань пролетів літ...
Помогите решить задачу
Пасажирський літак першого дня був у польоті 5 год, а другого - 8 год, причому летів увесь час з однаковою швидкістю. За перший день він пролетів на 1620
км менше, ніж за другий. Яку відстань пролетів літак за перший і другий дні окремо?
Ответ(ы) на вопрос:
1) 1620 : 3 = 540 км/год - швидкiсть лiтака. 2) 540 х 5 = 2700 км - вiдстань першого дня. 3) 2700 + 1620= 4320 км - вiдстань другого дня; або 3) 540 х 8 = 4320 км - вiдстань другого дня.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы