Помогите решить задачу, пожалуйста!!! В одному баку 400 л бензину, а с другого 900 л. Кожну годину з першого бака виливають 20 л,а с другого 10 л. Через скільки годин у першому баку залишиться бензину в 4 рази менше, ніж у дру...

Помогите решить задачу, пожалуйста!!! В одному баку 400 л бензину, а с другого 900 л. Кожну годину з першого бака виливають 20 л,а с другого 10 л. Через скільки годин у першому баку залишиться бензину в 4 рази менше, ніж у другому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Через 6 годин у першому баку залишиться бензину в 4 рази менше, ніж у другому.